Contactgegevens per expertise

 

GROEP ACTIVITEIT Contactpersoon contactgegevens

Elektro

     
Elektrotechniek Middenspanningsinstallaties Manno Wille manno.wille@atsgroep.be
  Engineering Ronny van Glabeke ronny.van.glabeke@atsgroep.be
  Bordenbouw - systeembouw Yves Cremer yves.cremer@atsgroep.be
  Bordenbouw - OEM-borden Wim Sonck wim.sonck@atsgroep.be
  Bordenbouw - conventionele borden Peter De Beir peter.de.beir@atsgroep.be
  Automatisering Simon Vandermersch simon.vandermersch@atsgroep.be
    Marc Buyle marc.buyle@atsgroep.be
  Aandrijftechniek Simon Vandermersch simon.vandermersch@atsgroep.be
  Installatie Filip De Bruyne filip.de.bruyne@atsgroep.be
  Verlichting Dirk De Cremer dirk.de.cremer@atsgroep.be
  Elektrische oplaadpunten Dirk De Cremer dirk.de.cremer@atsgroep.be
  Elektrothermie Willem Schelstraete willem.schelstraete@atsgroep.be
Gebouwentechnologie HVAC Gebouwenautomatisering Frank Decock frank.decock@atsgroep.be
  Gestructureerde bekabeling Hendrik Bohez hendrik.bohez@atsgroep.be
   Branddetectie Hugo De Beck hugo.de.beck@atsgroep.be
Energieoplossingen Energiebeheersing Filip De Bruyne filip.de.bruyne@atsgroep.be
  Telemetrie Filip De Bruyne filip.de.bruyne@atsgroep.be
  Noodstroomvoorzieningen Filip De Bruyne filip.de.bruyne@atsgroep.be
  Power Quality Colin Debruyne colin.debruyne@atsgroep.be

Mechanica

     
Material Handling Conveyors Danny Feliers danny.feliers@atsgroep.be
  Robotica Simon Vandermersch simon.vandermersch@atsgroep.be
  Heftoestellen Bram Decock bram.decock@atsgroep.be
  Vacuümheffers Paul Van De Voorde paul.van.de.voorde@atsgroep.be
  Palletwisselaars Bram Decock bram.decock@atsgroep.be
Procestechnologie Piping Wim Depauw wim.depauw@atsgroep.be
  Koeltechniek Wim Depauw wim.depauw@atsgroep.be
  Lekzoektechniek Guy Walraed guy.walraed@atsgroep.be
  Vacuümtechniek Guy Walraed guy.walraed@atsgroep.be
Machinebouw Mechanische constructies Guy Persyn guy.persyn@atsgroep.be
  Hydraulica Ronald Van Haver ronald.van.haver@atsgroep.be
  Industriële was- en drooginstallaties Guy Persyn guy.persyn@atsgroep.be
  Onthuidmachines vis/vlees/gevogelte Guy Persyn guy.persyn@atsgroep.be
  Vacuümverpakkingsmachines Guy Persyn guy.persyn@atsgroep.be

Distributie

Elektrisch materiaal Kenneth De Smet kenneth.de.smet@atsgroep.be
  Mechanische componenten Eddy Pinto eddy.pinto@atsgroep.be